دانلود فیلم Asteroid City 2023 آستروید سیتی زیرنویس فارسی نسخه کامل

دانلود فیلم Asteroid City 2023 آستروید سیتی زیرنویس فارسی با کیفیت 4K و لینک مستقیم

خانواده رمانتیک کمدی

سال تولید: 2023 | زمان : دقیقه 91

محصول : آمریکا

کارگردان: وس اندرسون

نسخه سانسور شده

نسخه زیرنویس فارسی پیوست شده است

داستان فیلم شهر سیارکی در سال 55 روایت می شود و درباره گروهی دانش آموز است که به همراه والدین خود در جشنواره ای که در یک شهر کویری تخیلی در شهر تهران برگزار می شود در مسابقه ای علمی شرکت می کنند، استراحت می کنند و همچنین تفریح ​​می کنند. آمریکا. دور هم جمع می شوند و…

تماشاگران

(اسکارلت جوهانسون)، (جیسون شوارتزمن)، (تام هنکس)، (جفری رایت)، (برایان کرانستون)، (ادوارد نورتون)، (مایا هاوک)، (سوفیا لیلیس)، (جیک رایان)، (مارگو رابی)، (آدرین برودی)

شرح

فیلم خارجی شهر سیارکها نام فیلمی کمدی، عاشقانه، خانوادگی محصول کشور آمریکا به نویسندگی و کارگردانی وس اندرسون محصول سال 2023 می باشد.در این فیلم تماشاگرانی چون تام هنکس، اسکارلت جوهانسون، مارگوت رابی، مایا هاوک، جیسون شوارتزمن، جفری رایت، تیلدا سوینتون، برایان کرانستون، ادوارد نورتون، آدرین برودی، لیو شرایبر، هوپ دیویس، استیو پارک، روپرت فرند، استیو کارل، با تماشا مت دیلون و هانگ چاو. شهر سیارکی پس از انتشار نقدهای مثبت بسیاری از سوی مخاطبان و منتقدان سراسر جهان دریافت کرد. هم اکنون می توانید فیلم Asteroid City 2023 را با زیرنویس فارسی حرفه ای و سانسور شده با لینک مستقیم دانلود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *