دانلود فیلم نبودن نسخه کامل

دانلود فیلم نبودن با کیفیت 1080p و لینک مستقیم

درام خانوادگی یک راز

سال تولید: 2019 | زمان : 98 دقیقه

غربالگری: 24 سپتامبر 1402

کارگردان: علی مصفا

حجم دانلود نیم بها

بیشتر فیلم با زیرنویس فارسی است.

لینک دانلود قانونی

رزبه دور از زندگی پرآشوب خود در تهران، به پراگ سفر می کند تا در مورد گذشته پدرش در این شهر تحقیق کند. پدری که در جوانی کمونیست بود و به چکسلواکی سابق پناه برد. او هنگام بازدید از آپارتمانی که پنجاه سال پیش خانه پدری اش بود، با یک افسر پلیس مواجه می شود که در حال بررسی صحنه خودکشی در آپارتمان است و حضور روزبه و کنجکاوی او در مورد آپارتمان، شک و تردید افسر پلیس را به وجود می آورد. به خصوص وقتی متوجه می شود که نام پدر روزبه با پدر آپارتمان نشین یکی است.

تماشاگران

علی مصفا، ماگدالنا بورووا، زوزانا کرونوا، کلارا ملیسکووا، اوا استپانکووا، زوزانا استوینووا ملاداشی، آدام واکولا، لیلا حاتمی.

شرح

فیلم غیبت عنوان فیلمی خانوادگی، درام، معمایی به نویسندگی و کارگردانی (علی مصفا) و تهیه کنندگی (مسعود سلامی) محصول سال 1398 است.فیلم بدون عنوان سومین تجربه کارگردانی علی مصفا است. که در پراگ با تماشا خودش و لیلا حاتمی جلوی دوربین رفته است. این فیلم از روز جمعه ۲۴ سپتامبر اکران آنلاین خود را روی پلتفرم ها آغاز کرده است. غیبت در چهل و پنجمین جشنواره فیلم سائوپائولو به نمایش درآمد و همچنین برنده دومین جایزه بهترین فیلم جشنواره فیلم بنگلور هند شد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *