دانلود فیلم غریب لینک مستقیم

دانلود فیلم غریب با کیفیت 720p و پخش آنلاین

درام تاریخی دفاع مقدس

سال تولید: 1401 | زمان : 128 دقیقه

غربالگری: 24 مارس 1401

کارگردان: محمد حسین لطیفی

حجم دانلود نیم بها

لینک دانلود قانونی

در سال 1358 با روی کار آمدن گروه های مسلح سیاسی از جمله کومله و دمکرات، شهید محمد بروجردی به همراه عده ای از همرزمانش برای ساماندهی اوضاع و رسیدگی به شرایط مردم عازم غرب کشور شدند. اوضاع نابسامان و تشدید اختلافات، اوضاع را برای فرمانده جوان منطقه غرب پیچیده‌تر کرد. فقط یک جرقه برای منفجر شدن کافی بود…

تماشاگران

بابک حمیدیان، مهران احمدی، رحیم نوروزی، هجیرسام احمدی، پردیس پور عابدینی، محمد رسول صفری، سام کبودوند، حسام محمودی، مجید اسماعیلی، فرهاد قاهمیان، جعفر دهقان، سامیه لک، سمیرا کریمی، محمد بروجردی.

شرح

فیلم غریب نام فیلمی دفاع مقدس، درام، تاریخی به کارگردانی (محمدحسین لطیفی) و نویسندگی و تهیه کنندگی (حمید عنقا) است که در سال 1401 با مشارکت سازمان هنری رسانه اوج تولید شد. همچنین فیلم قریب گذری از دوران فرماندهی شهید محمد بروجردی در منطقه غرب را به تصویر می کشد و نمادی از حوادث کردستان در سال های 58 و 59 است که مسیر تبدیل شهید محمد بروجردی به مسیحیت کردستان را آغاز کرد. غریب جدیدترین ساخته محمدحسین لطیفی در مقام کارگردان است که در چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و برنده سیمرغ بلورین بهترین فیلم از نگاه ملی، بهترین نقش اول زن، بهترین طراحی صحنه، بهترین فیلم ویژه عرصه شد. جلوه ها و بهترین نقاشی چهره. و جایزه ویژه هیئت داوران در بخش مقاومت بین المللی.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *