دانلود فیلم تنهایی ماه نسخه کامل

دانلود فیلم تنهایی ماه با کیفیت 720p و لینک مستقیم

عاشقانه | ملودرام | خانوادگی

سال تولید : 1399 | زمان : 90 دقیقه

اکران : بدون اکران (تله فیلم)

کارگردان : محمود مقامى

حجم دانلود نیم بها

لینک دانلود قانونی

داستان فیلم تنهایی ماه از زنی پولدار به نام افسانه شروع میشود که دارای کارخانه املاک زیادی میباشد و حدود 60 سال سن دارد، کارمندی به نام امیرحسین مسئول حسابداری شرکت است از آنجا که امیرحسین جوانی سالم و درستکار است افسانه به او پیشنهاد ازدواج میدهد و این موضوع باعث میشود شقایق نامزد امیرحسین مطلع شده و دختر و پسر افسانه را مطلع کند و ادامه ماجرا.

تماشاگران

محمود مقامی , زهره حمیدی , وحید بیطرفان , سعید رضایی , یونس بهبودی , افسانه ناصری , مینا نوروزی , مهدی امینی خواه , زهرا رجبی , سونیا فردی پور , فائزه صدر , فرشید ادهم , محمدرضا عسگری , فرانک جانباز , مهسا علیمرادی , دانیال طغرانگر , احمد طالبى

توضیحات

فیلم سینمایی تنهایی ماه (Lonely Moon) نام فیلمی عاشقانه , ملودرام , خانوادگی به کارگردانی (محمود مقامى) و تهیه کنندگی (وحید بیطرفان) و نویسندگی (احمد طالبی) می باشد که در سال 1399 بر اساس طرحی از یونس بهبودی تولید گردیده است. همچنین تنهایى ماه از فاصله طبقاتى میگوید. از عشقى که بخاطر پول فروخته میشود و از جوانى سخن میگوید که تا دیروز بخاطر عشق به نامزدش دست به هر کارى میزد و امروز با پیشرفت و ارتقاء در کار و زندگى اش، دیگر عشق قدیمی اش را نمی شناسد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *