دانلود فیلم تا فردا با کیفیت BluRay

دانلود فیلم تا فردا با کیفیت 480p و لینک مستقیم

خانواده درام اجتماعی

سال تولید: 2019 | زمان : 86 دقیقه

غربالگری: 25 فوریه 1400

کارگردان: علی عسکری

حجم دانلود نیم بها

لینک دانلود قانونی

داستان تا فردا درباره دختری به نام فرشته است که حدود یک سال است با مادرش و یک نوزاد نامشروع در تهران زندگی می کند. او که برای ادامه تحصیل به پایتخت رفته است، قصد دارد به همراه دوستش عاطفه که او نیز به تازگی وارد تهران شده، به کانادا مهاجرت کند.

تماشاگران

صدف عسگری، غزل شجاعی، بابک کریمی، امیررضا رنجبران، نویان آبدردیده، نهال دشتی، کتایون سالکی، محمد حیدری، میلاد معیری، پردیس شیروانی، صفورا کاظم پور، معصومه کاوال، حمید ملک زاده، فاطمه علی اکبر، فاطمه اکبر، فاطمه اکبر، فاطمه علی اکبر. , مریم حسین زاده , یسرا امیدی , زهره آهنی , علی شهتماشا , حامد جم برسنگ , مجتبی شاهوم , مهدی اسماعیلی , محبت نخالی

شرح

تا فردا نام فیلمی خانوادگی، درام، اجتماعی محصول مشترک ایران و فرانسه به کارگردانی (علی عسگری)، تهیه کنندگی (نیکی کریمی) و نویسندگی (علیرضا خاتمی و علی عسگری) است که بر اساس طرحی ساخته شده است. محصول 2019 سعید مسرور. علی عسگری کارگردان و عضو آکادمی اسکار پیش از این با فیلم ناپدید شدن و فیلم کوتاه بچه در جشنواره های ونیز و تورنتو حضور داشته است و نیکی کریمی پیش از این فیلم آتابایی را کارگردانی کرده است. این درام داستان یک مادر جوان و مجرد اهل تهران (با تماشا صدف عسگری) را روایت می کند که باید برای مدت کوتاهی فرزند نامشروع خود را از والدینش مخفی کند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *