دانلود فیلم بدون قرار قبلی با کیفیت BluRay

دانلود فیلم بدون قرار قبلی با کیفیت 720p و لینک مستقیم

خانواده درام اجتماعی

سال تولید: 2019 | زمان : 120 دقیقه

غربالگری: 18 ژوئن 1401

کارگردان: بهروز شعیبی

حجم دانلود نیم بها

لینک دانلود قانونی

یاسمین هم سن پسر شش ساله اش بود که به آلمان (برلین) مهاجرت کرد و حالا با فوت پدرش باید بعد از سی سال به ایران بازگردد. پسرش اوتیستیک است و این سفر را برایش سخت می کند. یاسمین از پدرش خبر ندارد و میراثی که پدرش برای او به جا گذاشته بیش از این او را شگفت زده می کند. اقامت کوتاه و ناخواسته او در زادگاه پدرش و ملاقات با کسانی که پدرش را می شناسند، یاسی را به درک جدیدی از انسان و مفهوم مرگ می رساند.

تماشاگران

پگاه آهنگرانی، مصطفی زمانی، الهام کردا، صابر ابر، حامی ترابی، اریسا بیگی، حسنا زکری، رضا صبری، امین میری، محمد کیانی، عرفان ابراهیمی، بهروز شعیبی.

شرح

بدون قرار قبلی فیلمی اجتماعی، درام، خانوادگی به کارگردانی بهروز شعیبی، تهیه کنندگی محمود بابایی و نویسندگی مهدی تراب بیگی و فرهاد توحیدی است که در سال ۱۳۹۸ با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی تولید شده است. و توسط موسسه تصویر شهر تولید شده است. همچنین این فیلم مضمونی اجتماعی دارد و پنجمین فیلم سینمایی بهروز شعیبی در مقام کارگردان محسوب می شود که بر اساس رمانی نوشته مصطفی مستور ساخته شده است. شعیبی در این فیلم نیز مانند کارهای قبلی خود به سراغ مسائل جامعه رفته است. این فیلم بدون وقت قبلی که در 28 خرداد 1401 در سینماهای سراسر کشور اکران شد توانست به فروش تقریبی 3 میلیارد و 274 میلیون دلار دست یابد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *