دانلود سریال The Mole 2022 مول (مامور مخفی) زیرنویس فارسی با کیفیت BluRay

دانلود سریال The Mole 2022 مول (مامور مخفی) زیرنویس فارسی با کیفیت 1080p و لینک مستقیم

نمایش تماشا ماجراجویی | یک راز

سال تولید: 2022 | زمان : 45 دقیقه

محصول : آمریکا

کارگردان: وسلی دنینگ

نسخه سانسور شده

در این سری دوازده رقیب در جنگل های بارانی باستانی Daintree استرالیا جمع می شوند تا تماشا را شروع کنند، بدون اینکه بدانند کدام یک از آنها ممکن است برنامه ای برای خرابکاری داشته باشند. در بین تماشاکنان یک نفر وجود دارد که مخفیانه به عنوان مول تعیین شده و مسئول خرابکاری در تلاش های گروه است.

تماشاگران

(ویلیام جیمز ریچاردسون)، (الکس واگنر)، (جوی شوایتزر)، (کسی نبلت)، (آووری هندرسون)، (جیکوب هکر)، (گرگ شاپیرو)، (کیسی لری)، (پراناو پاتل)، (ساندی رونکیلو) ، (دام گابریل)، (سامارا جوی)

شرح

سریال خارجی The Mole که با نام مامور مخفی نیز شناخته می شود عنوان یک سریال ماجرایی، تماشا شو، رازآلود محصول کشور ایالات متحده آمریکا است که در 1 فصل و در مجموع 10 قسمت در سال 2022 تولید شده است. در این نمایش واقعی افرادی مانند الکس واگنر، ویلیام جیمز ریچاردسون، جوی شوایتزر، کاسی نبلت، اوری هندرسون، جیکوب هکر، گرگ شاپیرو، کیسی لری، پراناو پاتل، سندی رونکیلو، دام گابریل، سامارا جوی و اوسی وایت حضور دارند. پس از موفقیت فصل اول Game Show Mall، این مجموعه توسط سازندگان برای فصل دوم نیز تمدید شد. هم اکنون می توانید سریال The Mole 2022 را با زیرنویس فارسی حرفه ای و سانسور شده با لینک مستقیم دانلود کنید.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *