دانلود سریال پدر گواردیولا با کیفیت BluRay

دانلود سریال پدر گواردیولا با کیفیت 4K و پخش آنلاین

خانواده ملودرام اجتماعی

سال تولید: 1400 | زمان : 45 دقیقه

قطعات : 15 قسمت

کارگردان: سعید نعمت الله

حجم دانلود نیم بها

قسمت 1

نقطه صفر پدر گواردیولا

قسمت 2

قسمت 3

قسمت 4

سریال پدر گورادیولا مضمونی ملودرام اجتماعی دارد و داستان آن درباره مردی به نام بیوک است که یکی از فوتبالیست های قدیمی است و اشتباهات زیادی در زندگی خود مرتکب شده است و اکنون تنها راه نجات خود را بازگشت به آغوش خانواده اش می داند. ، اما وقوع یک حادثه باعث تغییر در روابط می شود. خانواده او شده اند و سرنوشت مسیر دیگری را برای او رقم می زند.

تماشاگران

مهران مدیری، هنگامه قاضیانی، مهدی سلطانی، مهران غفوریان، نرگس محمدی، آرش عدل پرور، ستاره اسکندری، امیرمهدی جهله، حمید فرخ نژاد، علیرضا خمسه، مرجانه گلچین، پریوش تداری، نسیم ادبی، سیامک هو صفاری. ، محمدرضا علیمردانی، مسعود شریف، سهیل قصیدی، النا حیدری، محمدرضا هاشمی، جانان نعمت الله

شرح

سریال ایرانی «پدار گواردیولا» در واقع عنوان یک سریال اجتماعی، ملودرام، خانوادگی است که در 15 قسمت 45 دقیقه ای به نویسندگی و کارگردانی (سعید نعمت الله) و تهیه کنندگی (جواد نوروزبیگی) در سال 1400 پخش شد. همچنین سریال پدر گواردیولا اولین سریال سعید نعمت الله برای شبکه نمایش خانگی است که از 21 مرداد 1402 به صورت هفتگی در روزهای پنجشنبه منتشر می شود. این سریال از همان ابتدا وارد حاشیه شد. اولین مورد تایید حضور آرش عادل پرور معروف به “آرش AP” خواننده مشهور پاپ در این سریال بود و اخبار غیر رسمی از دستمزدهای کلان تماشاگران این سریال به گوش می رسید. گفته می شود تماشاگران این سریال دستمزدهای نجومی دریافت می کنند: مهران مدیری 5.5 میلیارد، آرش AP: 2 میلیارد و حمید فرخ نژاد: 4 میلیارد تومان. پرداخت دستمزدهای هنگفت به تماشاگران این سریال حاشیه ای است و پیش بینی می شود 50 میلیارد تومان برای آن هزینه شود.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *