دانلود سریال قهوه ترک نسخه کامل

دانلود سریال قهوه ترک با کیفیت 4K و پخش آنلاین

اقدام | رمز و راز هیجان انگیز

سال تولید: 1401 | زمان : 50 دقیقه

قطعات : 20 قسمت

کارگردان: علیرضا امینی

حجم دانلود نیم بها

قسمت 1

قسمت 2

قسمت 3

قسمت 4

قسمت 5

قسمت 6

قسمت 7

قسمت 8

قسمت 9

داستان سریال قهوه ترک در مورد دختر جوانی به نام طنه (سارا رسول زاده) است که علاوه بر شغل پرستاری به اجرای موسیقی خیابانی نیز می پردازد. اما به دلیل مرگ یک بیمار و شکایت از او، کار خود را از دست داد و تصمیم گرفت برای همیشه به ترکیه مهاجرت کند. او پدر و خواهر دوقلویش را در ایران رها می کند و برای دیدن پسری که تازه با او آشنا شده به ترکیه می رود، اما…

تماشاگران

حامد بهداد، امیر جعفری، سارا رسول زاده، مجتبی پیرزاده، بهاره کیان افشار، امیر نوروزی، محمد ولی زادگان، پیام احمدی نیا، شاهرخ فورتونیان، عرفان ناصری، فرید سجادی حسینی، ایپک تنولجای، سلطان ساروهان، مهمت پولات.

شرح

سریال قهوه ترکی (ترک کاهوسی) در واقع عنوان یک سریال اکشن، معمایی، هیجان انگیز است که در 20 قسمت 50 دقیقه ای به کارگردانی (علیرضا امینی)، تهیه کنندگی (محمد شعیستا) از شبکه نمایش خانگی پخش می شود. نوشته شده توسط (محمد رضایی راد). در سال 1401 با سرمایه گذاری بخش خصوصی و بر اساس طرح مشترک نغما ثمینی و محمد رضایی راد تولید شد. همچنین قهوه ترک جدیدترین سریال علیرضا امینی برای شبکه نمایش خانگی است که از 12 خرداد 1402 به صورت هفتگی در روزهای چهارشنبه منتشر می شود و قسمت مهمی از ماجراهای قهوه ترک در ترکیه ضبط شده است و به همین دلیل حال و هوای متفاوتی دارد. نسبت به سریال های اخیر شبکه نمایش خانگی. سارا رسول زاده که پیش از این در سریال هایی مانند اعشمن، خون سرد و نجلا تماشا کرده بود، اکنون شخصیت اصلی سریال قهوه ترک است. مجتبی پیرزاده که این روزها برای تماشا در نقش منصور در سریال پوست شیر ​​بسیار مورد توجه قرار گرفته، یکی دیگر از تماشاگران اصلی قهوه ترک است که در کنار حامد بهداد تماشا می کند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *