دانلود رایگان فیلم عاشق پیشه لینک مستقیم

دانلود رایگان فیلم عاشق پیشه با کیفیت 4K و پخش آنلاین

اجتماعی | دراماتیک | خانوادگی

سال تولید : 1398 | زمان : 86 دقیقه

اکران : 23 بهمن ماه 1400

کارگردان : داود موثقی

لینک دانلود رایگان (قانونی)

داستان فیلم عاشق پیشه روایتگر زندگی یک زوج جوان به نام های سهراب و گندم است که به همراه سپیده، کودک خردسالشان زندگی سعادتمندی و خوبی دارند، اما افزایش ناگهانی قیمت ارز، شرکتی که سهراب در آن شاغل است را به آستانه ورشکستگی میرساند و این زوج در زندگیشان دچار مشکلات زیادی میشوند.

تماشاگران

محسن علی محمدی , شهره قمر , مهدی میامی , بهزاد رحیم خانی , یاسمین خلخالی , علی برجی , مهدی حدادی , سالار اسمی , ندا واحد

توضیحات

فیلم سینمایی عاشق پیشه (Amative) نام فیلمی اجتماعی , دراماتیک , خانوادگی به نویسندگی ، تهیه کنندگی و کارگردانی (داود موثقی) می باشد که در سال 1398 با سرمایه گذاری بخش خصوصی تولید گردیده است. همچنین عاشق پیشه جدیدترین فعالیت هنری داود موثقی است و داستان زوج جوانی به نام های سهراب و گندم است که به همراه سپیده کودک خردسالشان زندگی سعادتمندی دارند. اما افزایش قیمت ارز، شرکتی که سهراب در آن شاغل است را به آستانه ورشکستگی می‌رساند و این زوج در زندگیشان دچار مشکلات زیادی می شوند. فیلم سینمایی عاشق پیشه از تاریخ 26 بهمن سال 1401 در سینماهای سراسر کشور به صورت عمومی اکران شده است و سرانجام در تاریخ 20 اردیبهشت ماه 1402 در شبکه نمایش خانگی منتشر گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *