دانلود رایگان انیمیشن آخرین داستان نسخه کامل

دانلود رایگان انیمیشن آخرین داستان با کیفیت 720p و لینک مستقیم

اقدام | ماجراجویی تاریخی

سال تولید: 2016 | زمان : 100 دقیقه

غربالگری: 6 نوامبر 2018

کارگردان: رهگذر اشکان

رایگان فقط با اینترنت همراه اول و ایرانسل

لینک دانلود رایگان

در روزگاری که سایه اهریمنی بر سرزمین ها مسلط شده است، «جمشید کی» با لشکری ​​از یارانش و با تکیه بر تنور خود در برابر سپاه اهریمن صف آرایی کرد. جمشید به درخواست یزدان بر شیاطین پیروز می شود و دستور می دهد قلعه ای مستحکم برای حفاظت از سرزمین هایش بسازند. جمشید تکیه بر عرش و مفتخر به ظفر، خود را منتخب خداوند می داند. او یاران را برای تصرف سرزمین های دیگر و شکار اهریمن فرا خواند، اما یزدان به او پشت کرد و فر و فراست جمشید را از او ربود. جمشید تنهاست و به طمع و جنون سیری ناپذیر می افتد.

بلندگوها

پرویز پرستویی (تهمورت، عرشیا)، لیلا حاتمی (شهرزاد)، حامد بهداد (ضحاک)، اکبر زنجانپور (کاوه)، اشکان خطیبی (آفریدون)، باران کوثری (ماندانا)، حسن پورشیرازی (جمشید، مرداس)، شقایق فراهانی (فرانک) ) ، ملیکا شریفی نیا (مادر ارمیل، گرمیل)، بانیپال شومون (روزبه)، فرخ نعمتی (شهرآساب)، بیتا فرهی (اهریمن)، مجید مظفری (برمن)، زهیر یاری (ابتین)

شرح

آخرین انیمیشن داستانی، نام انیمیشن ماجرایی، تاریخی (اقتباسی آزاد از داستان «ضحاک» شاهنامه فردوسی) در ژانر کودک و نوجوان به کارگردانی (اشکان رهگذر) و تهیه کنندگی (استودیو هورخش، احسان رسول اف) به نویسندگی (اشکان رهگذر) که از سال 1387 تا 1396 در استودیو هورخش تولید شده است. داستان آخر یک انیمیشن مستقل محصول گروه انیمیشن استودیو هورخش است و نسخه رایگان داستان دهک است. از شاهنامه حکیم ابوالقاسم فردوسی.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *